Bąbel i Bombel


Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Nie sądziłam jednak, że powrót do normalności po tych wakacjach będzie taki… trudny. Właściwie nawet nie skończyłam rozpakowywać walizek, a już myślami kombinowałam, gdzie moglibyśmy choćby na chwilkę, na weekend, wybyć. Choć doskonale wiedziałam, że nie uratuje mnie to od upchania tych stu kilogramów w naszych szafach (powinnam dodać, wypełnionych po brzegi), to myśl o szarej rzeczywistości jawiła się wyjątkowo czarno. Na szczęście jakoś przebrnęłam przez reorganizację dziecięcych szaf, teraz pozostało tylko pozbyć się tych kartonów za małych łaszków i będzie można ruszać na kolejne wakacje… Tymczasem z uśmiechem powracam do wciąż aktualnych w naszych serduchach zdjęć z Nowego Jorku.

Nieprzypadkowy tytuł ma ten post. Nasz Dzidziuś często żartem, zwłaszcza kiedy do maleńkiej główki wpadają zbyt ‘ciekawe’ pomysły, nazywany jest Bąblem właśnie. Razem z Dzidziulką śpiewamy “Bąbel Bąbel co z Ciebie wyrośnie…” ze śmiesznym akcentem na “ą”, którego niestety nie potrafię zapisać. Ale Bombel to nie pieszczotliwe określenie małego dziecka a… autorska marka eko-ubranek z bawełny organicznej. Swą ofertę kieruje zwłaszcza do tych ekologicznych rodziców, którzy zdecydowali się na wielorazowe pieluszki. Bombelowe ubranka mają hojny krój, z miejscem na takie właśnie pieluszki. Asia i Zbyszek postawili w pełni na ekologię. Dlatego też ich ubranka są z najlepszej przędzy bawełnianej: naturalnie kolorowej bawełny organicznej, uprawianej bez użycia chemii. 
“Naturalnie kolorowa bawełna organiczna – najbardziej wartościowa ze wszystkich jej odmian, jest to czysty i naturalny materiał bez barwników i chemii, który pięknie pachnie. Jego kolory pochodzą z naturalnych pigmentów zawartych w roślinie i nie blakną. Występuje w różnych odcieniach czerwieni, zieleni, beżu i jasnego brązu, które z każdym praniem staja się bardziej intensywne.”
Bombel stawia przede wszystkim na naturalność. W sklepie nie znajdziemy podziału na różowe dla dziewczynek i niebieskie dla chłopców. Dla rodziców parki, którzy lubią ubranka unisex i dziedziczenie, to strzał w dziesiątkę. A dzięki temu, że ubranka uszyte są z organicznej bawełny, której włókna nie są zniszczone obróbką chemiczną podczas produkcji, mają dłuższą żywotność, nie mechacą się i nie defasonują, a przy tym są cudownie miękkie i pięknie pachną.

Bombel przygotowało dla Was wyjątkową ofertę na Dzień Mamy i Dzień Dziecka. W dniach od 26 maja do 1 czerwca każde ubranko jest o 10zł tańsze, zaś do końca maja obowiązuje także darmowa dostawa na terenie Polski. 
Do sklepu tutaj -> www.bomblu.pl
Ale by być na bieżąco możecie zaglądać także tutaj – Bombel na facebooku

Dzidziuś: bluza – BOMBEL/ spodnie – f&f/ buty – TITOT/ czapa – h&m/ apaszka – MissPeas
Mama: Kurtka, spodnie – reserved/ bluzka – h&m/ buty – MIVO (więcej TU)

Leave a Reply