Szukasz wyjątkowego prezentu? Sprawdź listy Mikołaja!


IMG_9578aa-2blog

Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy okres w roku. Choć wypada w środku totalnej zimy, charakteryzuje się wyjątkowym ciepłem. Ciepłem, które wypełnia domy oraz serca…

Uwielbiam Boże Narodzenie i choć święta trwają tylko dwa dni, dzięki przygotowaniom, które rozpoczynamy nawet miesiąc wcześniej, spędzamy cudowną końcówkę roku. Już na samą myśl o zbliżającym się okresie świątecznym, częściej się uśmiecham i napełniam pozytywną energią.

Przebieram w miejscu nogami, gotowa, by zrobić wszystko, aby ten cudowny czas, zamienić w najpiękniejsze wspomnienia. Lista rzeczy, które sprawiają, że święta nabierają niezwykłej mocy jest długa, ale top miejsce zajmuje zdecydowanie Mikołaj. To przepiękna tradycja i choć w dzisiejszym trudnym świecie, ciężko uwierzyć, że ktoś mógłby dawać coś za darmo, zupełnie bezinteresownie, chciałabym by moje dzieciaczki wierzyły w Pana z białą brodą jak najdłużej. Pamiętam swoje, dziecięce lata, kiedy zaczęły się pierwsze podejrzenia, poszukiwania oznak, nawet najmniejszych, czy rzeczywiście Mikołaj istnieje i odwiedza wszystkie dzieci na całym świecie w jedną noc, zostawiając im pod choinką wymarzone prezenty. Pamiętam rodziców, świetnie przygotowanych na każdą wątpliwość, mających odpowiedź na najbardziej podchwytliwe pytania. To było dobre dwadzieścia lat temu. Dzisiaj mam wrażenie zadanie jest jeszcze trudniejsze. Nasza Dzidziulka jest mega bystrą dziewczynką. Kojarzy fakty lepiej niż detektyw, ciężko ją zaskoczyć, a przy tym potrafi zadawać najbardziej nieodpowiednie pytania w najmniej odpowiednim momencie. W dodatku wyczuje najmniejsze wahanie, jakby posiadała zamontowany w główce wykrywacz kłamstw. Współczesne dzieciaczki są sprytniejsze niż się nam wydaje, ale całe szczęście i technika poszła do przodu. Elfi przygotowało coś wyjątkowego, by pomóc rodzicom zachować tajemniczość brodatego siwego Pana. Stworzyło coś, co pozwoli zachować magię. Możemy sprawić dziecku ogromną radość, ale też rozwiać wątpliwości czy uśpić czujność. Na stronie listy mikołaja (klik) w kilka minut możesz stworzyć oryginalny, spersonalizowany list od Mikołaja. Każdy list opowiada inną, pełną przygód, zabawną historię z codziennego życia Mikołaja w Laponii. Podajesz imię, dowolnie edytujesz treść, dopisujesz coś od siebie, a resztą zajmuje się sam Święty Mikołaj. Radość i niedowierzanie, kiedy tradycyjną pocztą do Twojego domu już po kilku dniach przyjście list od samego Mikołaja, są gwarantowane. Na pewno staną się piękną pamiątką z dzieciństwa. W tym roku jednak Elfi poszło o krok dalej. Dla moich maluchów, które jeszcze nie umieją czytać, ale podejrzewam, że dla każdego dziecka, wiadomość wideo prosto od Mikołaja, to dopiero czad! Spersonalizowany film, w którym Święty Mikołaj zwróci się bezpośrednio do dziecka, w którym pojawi się imię, wiek, a nawet dodane przez rodzica zdjęcia. W kilka minut, kilkoma kliknięciami myszki, możesz stworzyć niezapomnianą pamiątkę, zdecydowany bestseller! Filmik prosto z biura Świętego Mikołaja, pozwoli na chwilę przenieść się w jego magiczny świat. Pozwoli poczuć magię Świąt. Na pewno sprawi ogromną radość, nie tylko najmłodszym! Wideo wiadomość możesz pobrać na komputer i zachować jako niezwykłą pamiątkę.

Chcesz zobaczyć naszą wiadomość, którą otrzymają dzieciaki? To zapraszam na nasz Dzidziulkowy fanpage (klik).

Wideo wiadomość od samego Mikołaja Dzidziulki zobaczą dopiero w Mikołajki. Planujemy przygotować ciasteczka i mleko, by Mikołaj zabrał list, który do niego napisaliśmy, przy okazji wpadł sprawdzić czy dzieci są grzeczne. Już nie mogę się doczekać min maluchów, kiedy okaże się, że Mikołaj wpadł do nas w nocy, zjadł ciastka, wypił mleko, zabrał list, a poza tym oprócz mikołajkowych drobiazgów zostawił na Tablecie Dzidziulki specjalnie przygotowaną wiadomość…

Zachęcam Was nie tylko do odwiedzenia strony listymikolaja.pl, ale także do polubienia ich fp na facebooku (klik), by być na bieżąco i śledzić aktualne promocje! Do kogo w tym roku przyjdzie Mikołaj???

IMG_9598blog

IMG_9586blog

IMG_9643blog

Leave a Reply