Happy Belly 1


 

Dziś będzie totalna prywata. Mama Dzidziulki postanowiła Wam poopowiadać trochę o sklepie. Wspominałam Wam o nim tu. To z niego pochodzą książeczki z serii Oczami Maluszka. Chciałabym jednak przybliżyć ofertę sklepu, bo książeczki to zaledwie tyci tyci tego, co mają do zaoferowania w swoim wirtualnym kawałku podłogi.

W naszym mieście nie ma sklepu z ofertą dla kobiet w stanie błogosławionym, w którym trwam już dobre kilka miesięcy. Był jeden, ale czy wciąż istnieje ciężko określić, ze względu na ciągłe zmiany lokalu, zaś jego asortyment skierowany był do kobiet po czterdziestce powiedziałabym i ograniczał się wyłącznie do odzieży. Bielizny czy rajstop w nim nie było, a przecież to też odzież. Z bielizną dla ciężarnych w naszym mieście była i jest – tragedia. Rajstop dla Pań w stanie błogosławionym w naszym mieście nie kupisz nigdzie. Problem rajstop może wydać się “głupi”, jednak w ósmym miesiącu ciąży, potrafi urosnąć do wielkości góry lodowej.
Na szczęście żyjemy w XXI wieku i mamy dostęp do internetu. Możemy zatem jednym kliknięciem przenieść się w miejsce, w którym każda kobieta o cudownym odmiennym stanie i cudownych dodatkowych kilogramach, znajdzie coś dla siebie.
Takim miejscem właśnie jest HAPPY BELLY.

Happy Belly to młoda firma tworzona przez zespół energicznych i kreatywnych osób o dużym doświadczeniu w branży handlowej. Dzięki stałemu naciskowi na rozwój oraz starannemu doborowi partnerów handlowych, są w stanie zaoferować Paniom równocześnie wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach oraz miłą i profesjonalną obsługę na każdym etapie zamówienia. 
Od początku tworzenia sklepu internetowego Happy Belly przyświecała im idea stworzenia miejsca, w którym każda Przyszła Mama, niezależnie od stylu życia czy preferowanego charakteru stroju, może ubrać się modnie, kolorowo i z klasą, nie obciążając nazbyt swego budżetu, w którym i tak niebawem pojawią się nie lada wydatki. Do chwili obecnej ten cel jest nadrzędną dewizą Happy Belly.
Happy Belly to nie tylko modna odzież ciążowa. Znajdziecie tam bowiem specjalistyczne kosmetyki pielęgnacyjne na okres ciąży i karmienia piersią, praktyczne akcesoria ciążowe i muzykę relaksacyjną.
W asortymencie znajdują się także specjalistyczne produkty z branży ortopedycznej, mające zbawienny wpływ na wszelkie dolegliwości, związane z bólem kręgosłupa i pleców. Od niedawna oferta sklepu została zaś poszerzona o specjalistyczne książeczki dla Świeżo Upieczonych Mam oraz książeczki dla niemowląt już od pierwszych miesięcy życia… Ale zespół Happy Belly dokłada wszelkich starań, aby stale rozbudowywać asortyment sklepu. Na stronie można znaleźć też praktyczne porady oraz linki do zaprzyjaźnionych stron internetowych o podobnej tematyce.
Cieszę się, że Happy Belly stanął na mojej drodze. Dzięki temu mój wcale nie mały już Belly, będzie Happy.
A oto moja Wish List 🙂

1. Piżama. 
W początkowych miesiącach wystarczą luźne spodnie i zwykła koszulka. Kiedy jednak brzuszek podrośnie, najwygodniejszą piżamą jest koszula. Koszula jest również na liście rzeczy, które musimy spakować do szpitala. O ładną koszulę jest ciężko. Albo są kwiatki bratki dla babć po siedemdziesiątce, albo koszule, które określam “dziecięcymi”, z kolorowymi aplikacjami, wcale nie zabawnymi. Niestety z Dzidziulką leżałam w szpitalu w szaro żółtej koszuli z aplikacjami na biuście opowiadającymi o pszczółkach i miodzie. Nie sądziłam bowiem, że kupno koszuli może stanowić problem, więc za późno się tym zajęłam. Tym razem nie popełnię tego błędu.
2. Muzyka relaksacyjna. 
Burzę hormonów w “ciążowej” głowie ukoi muzyka relaksacyjna. Album “będę mamą” to prawie trzy godziny wyjątkowej muzyki, wybranej przez najwyższej klasy specjalistów. Połączenie dobroczynnego wpływu muzyki klasycznej z uspokajającą, cudownie odprężającą muzyką relaksacyjną, spowoduje, że zarówno Mama, jak i dziecko wyciszą wszystkie niekorzystne emocje. 
3. Bluzka
Zupełnie nie rozumiem myślenia sklepów z odzieżą ciążową. W takich sklepach widziałam odzież dla pań co najmniej po czterdziestce. Średnia wieku w jakim kobiety w Polsce rodzą pierwsze dziecko to 26 lat. Hello?!

4. Rajstopy ciążowe.
Obowiązkowy element w garderobie oczekującej. Normalne rajstopy uciskają brzuszek, a ‘rolowanie’ rajstop pod brzuszkiem jest równie niekomfortowe, co i nieestetyczne. 
5. Produkty specjalistyczne z branży ortopedycznej.
Najchętniej kupiłabym wszystko. Nie mogę siedzieć, nie mogę leżeć, nie mogę chodzić, a dopiero niedawno półmetek minęłam. Do siedzenia najlepsza chyba byłaby piłka. Tylko jak siedzieć na piłce przy stole, czy przed komputerem? Do spania już rozglądam się za rogalem, a przydałaby się i ortopedyczna poduszka, bo obecna zrobiła się wyjątkowo niewygodna. 
A co Wy dorzuciłybyście do tej listy?
A może macie jakieś sugestie co do asortymentu sklepu Happy Belly? Czego brakuje Waszym zdaniem? 

Leave a Reply

Komentarz do “Happy Belly

  • Asia

    Miśka w sobotę ma drugie urodziny także trochę już czasu minęło odkąd lokator z brzuszka uciekł 😉 Ale gdybym drugi raz w ciąży była (chciałabym, chciała, na razie mogę pomarzyć…) to w rajstopy zainwestowałabym obowiązkowo, tak jak, przy pierwszej, kiedy były koniecznym elementem mojej garderoby 🙂 Koniec przechodziłam głównie w sukience…i porządna kurtka się przydaje, więc i za nią bym się rozglądała…
    Piękne jest to pierwsze zdjęcie. Widziałam je już wcześniej na instagramie, mocno mnie urzekło 🙂