kapelusz 8


Kapeluszowa moda trwa już kilka sezonów, jednak w tym roku kapelusze opanowały totalnie galerie. Wybór kapeluszy jest przeogromny, choć z małą główką Dzidziulki jesteśmy nieco ograniczeni rozmiarem. Mamy trzylatków mają naprawdę w czym wybierać. 
Moda modą, jednak to, co cieszy mnie ogromnie to fakt, iż nasza Dzidziulka kapelusze bardzo polubiła. Pamiętam  jak ciężko było w ubiegłe lato ‘namówić’ Dzidziulkę na jakiekolwiek nakrycie głowy. Uparcie zakładałam, kiedy byłyśmy na słońcu, jednak w cieniu czy siedząc w wózku, nawet nie było mowy, by cokolwiek mieć na głowie. 
W tym roku, kiedy Dzidziulka już nie jest bobasem, a prawie dwulatką, która ciągle w biegu poznaje otaczający ją świat, kapelusz jest świetnym rozwiązaniem. Słomkowe kapelusze są lekkie, nie grzeją za bardzo, a chronią przez słońcem i do tego wyglądają bardzo fajnie. Dzidziulka tak polubiła swój pierwszy kapelusz, który pokazywałam już Wam na blogu (KLIK), że przy kolejnej wizycie w h&m nabyła kolejny. Cieplejszy, niż poprzedni, na chłodniejsze dni zamiast bawełnianej czapy, jak znalazł. Nie protestowałam więc, kiedy przymierzyła i nie chciała już zdjąć, a grzecznie poszłam do kasy zapłacić. Teraz przed wyjściem na podwórko Dzidziulka sama upomina się o kapelusz. 
Tego z kotkiem, którego widzicie na dzisiejszych zdjęciach, najchętniej w ogóle by nie zdejmowała.
  
sweter – zara baby
getry – gymboree
kapelusz – h&m
buty – in extenso
szal – no name

Leave a Reply

8 komentarzy do “kapelusz