łóżeczko dla lalek


 W tym momencie powinnam już wybierać łóżko dla Dzidziulki, która za niespełna dwa miesiące musi oddać swoje dotychczasowe łóżeczko młodszemu bratu. Tymczasem zagrzebałam się po pachy w internetowych zakamarkach, poszukując łóżeczka dla Dzidziulkowej lalki. Lalki, która swoją drogą, za chwilę będzie miała rok, a wciąż śpi w spacerówce. Może doszłam do wniosku, że to ostatni moment na tego typu poszukiwania, a może po prostu chcę zająć się czymś łatwiejszym, niż wybieraniem łóżka dla Dzidziulki. Nie wiem. Skoro jednak już tyle czasu poświęciłam, stwierdziłam, że tym postem ułatwię zakupy innym mamom. A jednocześnie takie zestawienie pomoże wybrać łóżeczko dla Dzidziulkowej Lali, bo wciąż się nie zdecydowałam.

Najpiękniejsze i najdroższe ze znalezionych w internecie, łóżeczko duńskiego producenta Smallstuff, które stanowi miniaturową imitację znanego łóżka KILI. 
Dostępne w trzech kolorach: białym, fioletowym, różowym. Do kupienia tutaj – KLIK
Numer 1 KLIK to łóżeczko rozkładane! Znowu duńska firma, tym razem Maileg. W komplecie materacyk, kocyk i podusia.
Numer 2 KLIK to łóżeczko do samodzielnego montażu firmy Kłosek Design, dostępne w dwóch rozmiarach.
Numer 3 KLIK to znowu duński design. Firma Franck&Fischer skoncentrowana mocno na środowisku. Łóżeczko do samodzielnego sklejenia, wykonane z drewna z lokalnych plantacji.
Numer 4 KLIK to łóżeczko z kolekcji Ma Poupee firmy Mouiln Roty. Materac i pościel w zestawie. Minusem jest jednak mniejszy wymiar niż standardowe łóżeczka dla lalek i nieco ograniczona dostępność w sklepach.
Tym razem łóżeczka naturalne. Choć w naszym przypadku takie nie wchodzi w grę, bo zupełnie nie pasuje do Dzidziulkowego pokoju. Łatwo jednak nadać im wyjątkowego charakteru, np. malując na wybrany przez siebie kolor. Jeśli więc zdecydujemy się na któreś z nich, na pewno je przemalujemy.
Numer 5  KLIK,  Numer 6 KLIK oraz Numer 9 KLIK to niemiecka firma Goki.
Numer 7 KLIK to kołyska firmy Woody, w zestawie z pościelą.
Numer 8 KLIK to najprostsze łóżeczko z ikei, chyba najtańsze ze wszystkich tu pokazanych i w zestawie mamy pościel.
A może zamiast łóżeczka – kołyska? 
Numer 10 KLIK to kołyska firmy KidKraft. W zestawie materac, poduszka i kołderka. Firma KidKraft oferuje również inne akcesoria dla lalek, np. krzesło do karmienia czy toaletkę.
Numer 11 KLIK to kołyska niemieckiej marki Small Foot Design, w podanym sklepie do kupienia z materacem, poduszką i kołderką w zestawie.
Numer 12 KLIK to kołyska francuskiej firmy Petitcollin. Również w zestawie z pościelą.
Numer 13 KLIK to kołyska, której dystrybutorem jest firma Maxima, tu także pościel w zestawie.
I ostatnia, choć wcale nie najgorsza. Kołyska wykonana w całości z drewna bukowego przez firmę Lupo Toys. W dodatku w mega przystępnej cenie! Do kupienia tutaj – KLIK 
Wpadło Wam coś w oko? A może któreś z tych łóżeczek macie w domu? A może macie jeszcze piękniejsze? Polecajcie!

Leave a Reply