muszelki motylki i… rzepki! + KONKURS 5


Przyszedł e-mail. Co potrafią wysyłać ludzie na skrzynkę blogera, lepiej przemilczeć. Czytam wszystkie wiadomości, ta jednak był inna niż wszystkie. Dlatego możecie przeczytać teraz ten post. Dwie Mamy, które postanowiły stworzyć coś… nowego. Proste, niedrogie, a zarazem piękne. Wykonane oczywiście ręcznie, starannie z myślą o najmłodszych dziewczynkach, zwłaszcza tych, które nie urodziły się z burzą loków.
Wiecie już o czym mowa?
O spinkach – rzepkach… Są to spinki dla niemowląt i małych dziewczynek, które mają zbyt cienkie, krótkie włosy, by trzymała się na nich jakakolwiek spinka. Rzepki trzymają się na włosach dzięki rzepce fryzjerskiej, która oczywiście jest miękka i nie drapie skóry głowy maluszka. Co więcej, jest dla niemowlaka niewyczuwalna, przypina i ściąga się je niezauważalnie dla dziecka, a pięknie zdobi małą główkę.
Wielka szkoda, że dziewczyny nie wpadły na ten pomysł wcześniej. Dzidziulki nikt by nie pomylił z chłopcem, kiedy miała krótkie i cienkie włosy, a ubrana była na niebiesko.
Dzisiaj Dzidziulkowa grzywa okazała się zbyt bujna, by rzepka mogła sobie z nią poradzić. Jednak przydadzą nam się jako ozdoby do włosów, kiedy będziemy czesać kucyki, warkocze i inne cuda. Na pewno zobaczycie spinki rzepki jeszcze na naszym blogu. 
Tymczasem zapraszam Was na blog, gdzie możecie bliżej zobaczyć RZEPKI (klik). 
Dziewczyny znajdziecie również na facebooku – TU (klik)
A ponadto zapraszam na nasz facebook, bo tam właśnie czeka na Was KONKURS, a do wygrania dwa zestawy spinek – RZEPEK!

sukienka, kapelusz – h&m

Leave a Reply

5 komentarzy do “muszelki motylki i… rzepki! + KONKURS