Hipp hipp… huuura! KONKURS! + WYNIKI 6


Po przeleżanym w domu tygodniu, niedzielne słoneczko nie musiało nas długo namawiać na spacer. Rodzinne chwile na łonie natury zaś umilały nam soki Hipp. Jak już zapewne wiecie testujemy właśnie produkty tej marki. Testujemy to może nie do końca dobre sformułowanie, bo produkty Hipp znamy i lubimy od dawna (Kupujemy wyszukując promocji TUTAJ lub TUTAJ). Czujemy się zatem rozpieszczeni zapasem pysznych, zdrowych soków i nie tylko… 
Już po czwartym miesiącu można maluszkowi podawać soki, ale przyznać muszę, że do pierwszego roku życia, a nawet dłużej Dzidziulka nie wiedziała co to sok, a pragnienie gasiła wodą. Ładnie zajadała obiadki, pięknie wcinała deserki, nie widziałam potrzeby dodatkowego przemycania warzyw i owoców w sokach. Kiedy już w moich oczach dorosła do soków, Dzidziulka przyzwyczajona do wody, najczęściej sięgała właśnie po nią. Lubimy jednak czasem ugasić pragnienie dawką witamin. Zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy warto dodatkowo wspomóc organizm dawką witaminy c. Kiedy Dzidziulka wyciąga rękę w sklepie po kolorowy soczek, dbam, by był to Hipp właśnie. Produkty ze znakiem Hipp BIO dają gwarancję najwyższej jakości ekologicznej, wykraczając poza powszechnie obowiązujące przepisy prawa, dotyczące produktów ekologicznych. Soki Hipp nie zawierają cukru, aromatów, substancji konserwujących, barwników czy składników modyfikowanych genetycznie. W ich składzie jest 100% warzyw/owoców.

To nie koniec naszej przygody z marką Hipp. Ale już dzisiaj mamy niespodziankę dla Was. 
Wraz z www.hipp.pl przygotowaliśmy Konkurs!
 Przez najbliższe dwa tygodnie czekamy na Wasze zdjęcia z ulubionymi ekologicznymi produktami Hipp… Najlepsze nagrodzimy super zestawem od Hipp!
REGULAMIN KONKURSU:
1.Organizatorem Konkursu jest autorka bloga Dzidziulkowo.blogspot.com, Joanna Bajkiewicz, miasto: Łomża, zwana dalej „Organizatorem”.
2. Fundatorem Nagród w Konkursie jest HiPP Polska sp. z o.o. w Warszawie, ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056644, kapitał zakładowy 850.000 PLN, NIP 526-00-33-068, zwana dalej „Fundatorem Nagród”.
3. Konkurs realizowany jest za pośrednictwem bloga oraz profilu na Facebooku.
4. Konkurs odbywa się w dniach od 20 do 3 stycznia 2015 r. do godziny 23:59. 
5.Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik zobowiązany jest zaakceptować niniejszy Regulamin wysyłając wiadomość e-mail o treści „Akceptuję Regulamin Konkursu” na adres dzidziulkowo@gmail.com a także posiadać konto na Facebooku. 
6. Zadaniem Uczestników Konkursu jest wysłanie w czasie trwania Konkursu zdjęcia dziecka z produktem spożywczym marki HiPP (dalej: Praca Konkursowa) na adres e-mail dzidziulkowo@gmail.com, należącym do Organizatora. 
7. Uczestnik Konkursu może wysłać dowolną ilość zdjęć. Zdjęcia będą publikowane w galerii konkursowej na Facebook’u Organizatora.
8. Akceptując niniejszy Regulamin Uczestnik oświadcza, iż:
– praca Konkursowa pozbawiona jest jakichkolwiek wad i obciążeń prawnych,
– posiada pełnię praw autorskich do Pracy Konkursowej,
– wyraża zgodę na publikację i rozpowszechnianie jego wizerunku oraz wizerunku dziecka na stronach internetowych związanych z Konkursem, jego Organizatorem, oraz Organizatorem akcji promocyjnej „Rekomenduję HiPP”,
– uzyskał zgodę na publikację wizerunku wszystkich osób znajdujących się na fotografiach na stronach internetowych związanych z Konkursem, jego Organizatorem, oraz Organizatorem akcji promocyjnej „Rekomenduję HiPP”.
9. Z chwilą przesłania Pracy Konkursowej Uczestnik udziela na rzecz Organizatora oraz Organizatora akcji promocyjnej „Rekomenduję HiPP” licencji na korzystanie z pracy na terytorium całego świata, bez ograniczeń czasowych. Licencja, o której mowa w zdaniu poprzednim obejmuje przede wszystkim prawo do:
– trwałego lub czasowego zwielokrotnienia wykonanej Pracy Konkursowej w całości lub w części jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie, w szczególności poprzez wprowadzenie do pamięci komputera, a także poprzez jej wprowadzanie, wyświetlanie, stosowanie, przekazywanie i przechowywanie,
– tłumaczenia, przystosowywania, zmiany układu lub jakichkolwiek innych zmian w wykonanej Pracy Konkursowej,
– utrwalania i zwielokrotniania Pracy Konkursowej – wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy całości lub części Pracy Konkursowej, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową,
– obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których Pracę Konkursową utrwalono – wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału albo egzemplarzy całości lub części Pracy Konkursowej,
– rozpowszechniania Pracy Konkursowej w inny sposób – publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie całości lub części Pracy Konkursowej, a także publiczne udostępnianie całości lub części Pracy Konkursowej w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niej dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym.
10. Organizator będzie czuwać nad prawidłowością przebiegu Konkursu a także będzie oceniać Prace Konkursowe i wyłaniać Zwycięzcę Konkursu.
11. Zwycięzcą nagrody w Konkursie zostanie jeden Uczestnik, którego Praca Konkursowa zdobyła największe uznanie Organizatora. 
12. O wynikach Konkursu Organizator zawiadamia Zwycięzcę za pośrednictwem profilu na facebook’u (podając na profilu imię i pierwszą literę nazwiska lub nick) oraz poprzez uaktualnienie wpisu konkursowego na blogu w terminie 3 dni roboczych od dnia przyznania nagrody.
13. W celu przekazania nagrody Zwycięzca Konkursu powinien przesłać swoje aktualne dane adresowe na adres dzidziulkowo@gmail.com lub wiadomość prywatną na facebook’u w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników przez Organizatora. 
14. W przypadku zaniechania wykonania powyższych czynności przez nagrodzonego Uczestnika nagroda pozostaje własnością Fundatora Nagród.

WYNIKI:
Dziękujemy za wspólną zabawę!
Zwycięzcą jest p. Donata A.

Gratulujemy i prosimy o kontakt e-mail: dzidziulkowo@gmail.com

Leave a Reply

6 komentarzy do “Hipp hipp… huuura! KONKURS! + WYNIKI

 • Anonimowy

  A nie lepiej samemu wycisnąć w sokowirówce sok dla dziecka? I nie dodawać cukru, który jest we wszystkich tych sokach (za wyjątkiem marchwiowego) ?!? Warzywa i owoce można kupić w sklepie eko lub na targu pietruszkowym…

 • Anonimowy

  Jak odpowiadasz, to konstruktywnie poproszę. We wszystkich tych sokach jest cukier (za wyjątkiem marchewkowego). Mimo, że sama podaję pewne produkty Hipp swojemu dziecku, to jednak niektóre omijam szerokim łukiem – tak jak te soki z CUKREM i produkty DOSOLONE. Zastanów się nad tym. Rozumiem, że jak sponsor jest, to trzeba zareklamować, ale może wcześniej warto się zastanowić…chociaż przez chwilę…mając dwójkę dzieci!

  • dzidziulkowo

   ja rozumiem, że właśnie afera cukrowa trwa w najlepsze. dzieci być może mają z tym problem, ale nie uważam bym miała go w moim domu. no cóż. mam się wytłumaczyć, ale nie muszę. tak, jak napisałam w poście moje dziecko pije wodę, po prostu. Ale czasem zdarza się, kiedy jesteśmy poza domem, że chce coś innego niż wodę, bo w sklepach kolorowe kartoniki przyciągają wzrok, a tych nie kupujemy. i nie wracamy wówczas do domu, zahaczając o eko sklepy, by podać wyciskany sok. no po prostu nie… uważam, że do wszystkiego podchodzić należy z głową. nie faszeruję moich dzieci cukrem. drogi anonimowy komentujący nie masz pojęcia o diecie moich dzieci, a tak łatwo oceniasz. post ukazał się już kilka tygodni temu, ale przecież afera cukrowa dopiero teraz wybuchła, prawda?

 • Anonimowy

  Nie interesuje mnie afera cukrowa. Nie odnosiłam się do niej. Sama doskonale wiem, że cukier źle wpływa na rozwój dziecka. Korzystam z produktów Hipp, ale tak jak wspomniałam wiele z nich odrzucam z uwagi na zawartą w nich sól i cukier. Mnie chodzi o to, że reklamujesz te produkty i piszesz, że nie zawierają cukru!!! A to nie jest prawda! Ale skoro producent-sponsor się pojawił, to trzeba reklamować heh…BYLE Z PRAWDĄ. Nie oceniam diety Twoich dzieci, a to co piszesz na forum. Więc proszę nie mieszaj dwóch spraw i odnoś się do tego co piszę.