Strażnicy spokojnego snu – KONKURS Philips SoftPal


W pierwszych latach życia trudno dzieciakom oswoić się z ciemnością. Kiedy światła gasną wyobraźnia zaczyna działać i często prowadzi do irracjonalnych lęków. Firmy Disney i Philips postanowiły przeprowadzić całkowicie nienaukowe badania, dotyczące potworów mieszkających w dziecięcych pokojach i ich wyobraźniach. Wyszła z tego całkiem niezła typologia potworów. Warto przyjrzeć się tym podpowiedziom, które być może pomogą i Wam je zidentyfikować. Podobno w przeciętnym gospodarstwie domowym mieszka więcej potworów niż dzieci, a na rodzinę przypada 2,51 potwora. Jeden potwór zajmuje średnio 35 centymetrów kwadratowych i najczęściej spotykamy je pod łóżkiem. Co trzeci potwór jest owłosiony lub puchaty, aż 51% ma łuski lub pióra. Oprócz znaków szczególnych, do których należą rogi i ogon, wszystkie potwory posiadają magiczne umiejętności: lśnią, plują ogniem albo… spełniają życzenia. Każdy potwór ma średnio 4,12 kończyn, a ciekawostką jest, że stopy zawsze są dwie, ale nie zawsze połączone są z nogami. Każdy potwór ma także troje oczu i aż 62% z nich są wszystkożerne, a tylko 13% to roślinożercy.
Od kilku dni o spokojny sen Dzidziulki dba Mike. Już wkrótce opowiemy Wam, jak spełnia swoją rolę, tymczasem ruszamy z KONKURSEM. Jeśli chcecie przygarnąć takiego bajkowego strażnika snów, który czuwa tuż obok, rozświetla mrok i przegania dziecięce lęki świetnie się składa, bo właśnie mamy dla Was jedną z lampek Philips SoftPal Disney
Rozpoczynamy Konkurs fotograficzny “Disney i ja”, w którym możecie zdobyć dla swojego dziecka jedną z lampek Philips SoftPal!
Zadanie konkursowe polega na pokazaniu nam zdjęcia Waszej pociechy w świecie prosto z bajek Disneya. Może Wasz maluch ma swoją ulubioną pościel, książeczkę, maskotkę czy przebranie inspirowane bajkowymi postaciami? A może ostatnio odwiedził Disneyland? Chcemy to zobaczyć! Pokażcie jak bardzo Wasze dziecko uwielbia magiczną atmosferę Disneya. Im kreatywniej, tym lepiej!
1. Polubcie Philips Polska na fb oraz nasze Dzidziulkowo,
1a. Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną, zaproście (w komentarzu pod plakatem) do zabawy znajomych, którzy mogą potrzebować strażnika spokojnego snu.
2. Udostępnijcie plakat konkursowy TU na swojej tablicy fb publicznie.

3. W komentarzu pod plakatem TU wklejcie zdjęcie konkursowe swojej pociechy.

3a. Możecie przysłać maksymalnie 5 zdjęć (nie może to być kolaż), a zdjęcie nie może brać udziału w innym konkursie!

3b. Wklejenie zdjęcia jest jednoznaczną zgodą na jego publiczne udostępnienie.
4. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 lipca 2015 roku do godz. 20:00.

4a. Dzidziulkowa rodzina wybierze zwycięzcę, a wyniki zostaną ogłoszone na blogu najpóźniej 7 lipca 2015 roku.

5. Zwycięzca sam wybierze jedną z czterech lampek SoftPal: Mickey, Minnie, Sulley albo Mike.

6. Wysyłka nagród wyłącznie na terenie Polski.

POWODZENIA!

Leave a Reply