Przedszkole… To już? KONKURS Sangotrade 2


Przychodzi córka i pyta, czy możemy pojechać na tory. Po krótkiej chwili zastanowienia, stwierdzamy, że to całkiem fajny pomysł, a już dziesięć minut później, siedzimy w aucie i dojeżdżamy na miejsce… Właśnie uświadamiam sobie, że już za chwilę pożegnam nasze spontaniczne wyprawy. Choć jeszcze urodzinowa imprezka przed nami, faktem jest, że w naszym domu mieszka trzylatka. A w dodatku już za chwilę rozpoczyna swą przygodę z przedszkolem. Być może nie jest to zło ostateczne, jednak mimo wszystko nie potrafię nowej sytuacji nie przeżywać. Chociaż dotychczas udawało mi się całkiem skutecznie myśli odpychać. Ale ta krótka scenka włączyła czerwoną lampkę, te wszystkie niezaplanowane wycieczki, odejdą przecież na dalszy plan. Już wkrótce pierwsze miejsce zajmie instytucja, która będzie ‘porywać’ moje dziecko na kilka godzin dziennie. To ona będzie rozpoczynać każdy Jej dzień i ona będzie częścią każdego planu dnia… 
Wśród znajomych przedszkole już dawno zajęło miejsce numer jeden. Spotykamy mamy nerwowo przeglądające wieszaki, w poszukiwaniu rozmiaru dla ich trzylatki, bo czas kompletować wyprawkę, ale jakoś do tematu podchodzimy spokojnie. Jedynym wyprawkowym łupem jest worek do przedszkola. Sangotrade zadbało o to, by był wyjątkowy. Dzidziulka bez zastanowienia wybrała swój print. Miś w żółtych okularach, jej ulubionych żółtych okularach, które nosić może nawet kiedy nie ma słońca, był wyborem oczywistym. Wiem, że bez problemu rozpozna swój worek, bo będzie się wyróżniał. Worek ma wiele zastosowań, może służyć jako worek na buty, jako worek na ubranko na zmianę, czy strój na zajęcia wychowania fizycznego, kiedy już rozpoczniemy przygodę ze szkołą. Jeśli jeszcze nie znacie Sangotrade klikajcie TU i TU, bo worki do przedszkola to tylko tyci tyci tego, co znajdziecie w ich ofercie. Już niedługo zobaczycie u nas coś fajnego, właśnie od Sangotrade, a teraz lećcie na dół, bo mamy dla Was niespodziankę. 

koszulka – bababoo/ spodnie – karolinka/ worek – sangotrade/ plecak – TU
Razem z Sangotarde przygotowaliśmy dla Was konkurs. Być może tak jak my dopiero ogarniacie przedszkolną wyprawkę. A może macie już dawno wszystko przygotowane, ale z chęcią zgarniecie worek, z dowolnym printem dostępnym na tej stronie. Zasady są bardzo proste, bo na pewno macie pełne ręce roboty. Wszak pożegnać lato, przygotować się na przedszkolne bądź szkolne przygody nie jest lekko.
1. Jeśli jeszcze nie jesteście naszymi fanami – Polubcie DZIDZIULKOWOSANGOTRADE
2. Udostępnijcie publicznie PLAKAT KONKURSOWY
3. Zaproście w komentarzu pod plakatem trzech znajomych, oznaczając ich
4. No i trzymajcie kciuki, by do Was uśmiechnął się los, bo wszystko w Dzidziulkowych rękach.
4a. Bawimy się do 30 sierpnia 2015r, zaś 31 sierpnia 2015r. rano podamy wyniki na naszym FB 🙂
ENJOY!

WYNIKI:
Worek zgarnia pani Natalia K.W. – TUTAJ


Leave a Reply

2 komentarzy do “Przedszkole… To już? KONKURS Sangotrade