Tiulowe love z Infante! 2


Uwielbiam tiulowe spódniczki. Każda (niekoniecznie) maleńka dziewczynka wygląda w tutu przesłodko. Dzidziulka w swej szafie ma już ze cztery tiulowe spódniczki, ale powiedzieć muszę, że to nie koniec…
Na zdjęciach Dzidziulka w bardzo prostej, ale jakże wyjątkowej tiulowej kiecce, bo wykonanej od a do z ręcznie przez świetny duet Agatę i Asię. Czekałyśmy na nią trochę, ale było warto.
Wahałam się mocno między kawą z mlekiem a miętą. Wybrałam spódniczkę w kolorze kawy z mlekiem, bo w tym roku szykuje nam się kilka uroczystości rodzinnych. Tiulowa spódniczka zawsze wygląda elegancko, a w kolorze kawy z mlekiem pasuje praktycznie do wszystkiego. Niby podjęłam decyzję, a jak się okazało los i tak zdecydował inaczej. Naszą kawą z mlekiem cieszyłam się krótko. 
Teraz natomiast nie mogę się napatrzeć na… miętę!
Na pewno i Wam ją pokażemy.
Spódniczka uszyta jest z pełnego koła i trzech, idealnie komponujących się ze sobą warstw. Najpierw warstwa bardzo elastycznego, miękko układającego się tiulu, następnie warstwa przebijającego się spod niego sztywniejszego białego tiulu w lekko wypukłe kropeczki, a to wszystko na delikatnym szyfonie. 
Pochwalić Infante trzeba za brak szwów i piękne, rozłożyste ułożenie. Za delikatność, a jednocześnie bardzo solidne wykonanie. Za cienką, bez uciskową gumkę i co ważne, bardzo rozciągliwą, przez co spódniczka starczy na długi czas, a takie zakupy lubię bardzo.
Pochwalić Infante mogę również za świetny kontakt z klientem, jak się okazało ‘problemowym’.
Spódniczki Infante wyróżnia nie tylko wzór, jakość wykonania, ale również łatwość prania! Wystarczy wrzucić do pralki na max 30 stopni, wysuszyć i gotowa do założenia… 
Infante to nie tylko tiulowe spódniczki!
W swojej ofercie mają np. body dla niemowlaków z najwyższej jakości bawełny, wyróżniające się nie tylko jakością, ale i oryginalnymi napisami. Oczywiście można dać ponieść się swej wyobraźni i zamówić body z napisem, stworzonym przez swą kreatywną stronę.
No i jeśli szukacie idealnej muchy dla małego Kawalera koniecznie odwiedźcie Infante.pl
 

spódniczka – Infante
sweter – f&f
kurtka – baby guess
czapka – reserved
apaszka – textil market
mucha – pepco
rajstopy – wola
buty – circo


Leave a Reply

2 komentarzy do “Tiulowe love z Infante!